Beyaz Bulutlar;

1970'de Erzurum'da küçük bir atölyede kurulan firmamız, bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başladı. Amerikan kapı ve mutfak dolabında, kaliteli hizmet anlayışıyla; çalışmalarına devam etmektedir.. 1988'de Beyaz Bulutlar Yapı & Modüler Mutfak ve Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşti.


Geleneksel ile modern unsurların bileşimi

Şirketimiz, geleneksel unsurlarla bütünleşmiş kurumsal yönetim yaklaşımı ile öne çıkmakta; resmi, kurumsal ve bireysel müşterilene uygun çözümler sunmaktadır. Hizmet süresinde projenin tam zamanında teslim edilmesi için büyük uğraşlar vermekteyiz. Kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak, güleryüzlü modern bir çizgiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kapı ve mutfak dolabı aksesuarlardında müşterilerimize özgür şeçim hakkı tanıyarak, istediği kosepti onlara sunmaktayız.


Mutfak Dolabı ve Amerikan Kapıdaki Işıltımız

Gücümüzü her şeyden önce sahip olduğumuz değerlerden almaktayız. Bunun yanında profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır. Bu süreçte mutfak dolabı ve amerikan kapıda beyaz bulutlar güvencesine geçin sizde rahat. edin.

 

Misyonumuz:

Kurumsal anlamda Showroom veya bayiler, kapı, mutfak dolabı gibi ürünlerde, resmi anlamda; okulllar, devlet kurumları, kapı, mobilya ürünlerinde kalite hizmet anlayışı ve uygun çözüm sunan bir bir firma olmak.


Vizyon ve Değerlerimiz:

Ürünlerinde yasal mevzuatlara uygun, müşterisine ve kalitesine duyarlı hizmet anlayışa sahib olmak. Kurumsallaşma alanında kendi üzerine düşen ödevleri yerine getiren bir firma olmak.


Kalite Politikamız

2 yıl teknik garanti vererek, ürünlerimizde 1. sınıf MDF malzeme kullanıyoruz.. Aksesuar grubunda ulusal anlamda kalitesini kanıtlamış markalarla çalışıyoruz. İşçilik ve hizmet kalitemizle hedef kitlenin beğenisini üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Garanti süresi içerisinde kendi kendine deforme olan, malzemelerin tamir ve tedariğini ücretsiz olarak karşılıyoruz.

Değerlerimiz

  • ....Kaliteli ve Zamanında Çözüm Sunmak

  • ....Müşterilerimize Güleryüzlü Hizmet Vermek

  • ....Herkese Uygun Projeler Üretebilmek

  • ....Resmi ve Kurumsal Hizmet Sunabilmek

  • ....Çeyrek Asırlı Tecrübesini Ürünlerine yansıtabilmek
  • ...Her Zaman hizmetinin ve kalitesinin sorumluluğunda olmak